Press "Enter" to skip to content

ПРОТИ НАСИЛЬСТВА І ВІЙНИ! 

Вже шість років в Україні йде війна. 4 червня –  Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії. І сьогодні, як  ніколи, ми  маємо зробити  все можливе і неможливе, аби  убезпечити наших дітей.

Свої права повинні знати не тільки дорослі, а й діти. Ми презентуємо мультимедійний огляд прав дитини «ПРОТИ НАСИЛЬСТВА І ВІЙНИ!!». Захистимо наших дітей разом!

Валентина   Височина, завідувачка читальної зали ДОБМ ім. М. Свєтлова

Поділитися у соцмережах:

коментарі 3

  1. Владислав Владислав

    Історики переконані, що досвід гендерної нерівності і сексуальне насильство під час війни вплинули і на повоєнні стосунки людей та взаємовідносини в родинах. І вплив на сьогодення наслідків такого сексуального досвіду потребує додаткових ґрунтовних досліджень, які б дозволили зрозуміти сучасні суспільні процеси.

  2. София София

    Війна – це синонім насильства, зокрема і сексуального. Друга світова війна не була тут винятком. До сексуальної наруги вдавалися як нацистські солдати, так і червоноармійці, кажуть дослідники.

  3. Владислав Владислав

    “Це шокуюче фото. У нас у музеї були суперечки про те, чи потрібно виставляти такі фотографії. Це війна, це сексуальне насильство у Радянському Союзі за німців. Ми показуємо війну. Не кажемо про війну, а показуємо її”, – говорить Йорг Морро. Коли Червона армія увійшла до “лігва фашистського звіра”, як називала тоді радянська преса Берлін, плакати заохочували лють солдатів: “Солдат, ти на німецькій землі. Пробив час помсти!”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?