Press "Enter" to skip to content

Вітаємо, друзі!
25 червня виповнилося 120 років від дня народження відомого британського письменника Джорджа Орвелла. У своєму всесвітньо відомому романі “1984” автор створює модель тоталітарного режиму, сьогодні ми порівнюємо її з росією.
Свої роздуми про підлеглість життя та долі людини інтересам держави та пропагандистські парадокси Орвелл афористично висловив у девізах тоталітарної держави Океанії: “Війна – це мир”, “Свобода – це рабство”, “Незнання – сила”. Апарат цієї держави становили, за ідеєю Орвелла, чотири міністерства: міністерство правди, що відало інформацією, освітою, дозвіллям та мистецтвами і займалося професійною брехнею, змушуючи людей з допомогою тортур брехати і давати неправдиві свідчення; міністерство миру, що відало війною; міністерство любові, що відповідало за порядок та регламентувало любов, запобігаючи непотрібним для держави її проявам та вселяючи у людей страх і ненависть; міністерство достатку, що займалося економікою.

“Письменник – пророк” – так назвали ми свою книжкову інстанцію, присвячену творчості відомого письменника.
Хочеш дізнатися більше – приходь до відділу Абонемента Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді! Чекаємо на тебе!
Завжди щиро ваш “Абонемент Свєтловка”

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?