Press "Enter" to skip to content

Розвивашки для наймолодших.

Мрієте щоб ваша дитина була розумна, уважна та весела? Тоді вам до нас. У нас є все для інтелектуального розвитку вашої дитини. Це і сучасні книги зі збірками цікавих логічних ігор, вправ та задач, і комфортний безпечний простір, і звичайно ж, дружня команда, яка радо допоможе втілити вашу мрію в життя.

До речі, у різних країнах світу дорослі активно читають дітям книжки, адже читання сьогодні дуже важливе для дітей. Чому саме? У розмовах ми часто використовуємо словесні скорочення, а мова книг більш багата, яскрава та мелодійна, вона використовує повні речення. З цього джерела діти можуть брати найбільшу кількість нових слів, поповнюючи свій лексичний запас. Дитина, якій читають, швидше навчиться читати сама, бо захоче робити те, що роблять її батьки або інші дорослі. Читання вголос також зміцнює цікавість і пам’ять. І, нарешті, читання вголос – це чудова розвиваюча гра.

Наша бібліотека долучилася до цієї практики та пропонує голосні читання для наймолодших. Також ми підготували для ваших діток пізнавально-розважальні ігри, які сприяють розвитку логічного  мислення, пам’яті та уваги.

Гра перша: «Книжкова мандрівка» – допоможе зорієнтуватися дітям у бібліотечному просторі. «Жива книжка» зустріне маленьких мандрівників біля самого порогу. Вона розповість про кожен свій крок від видавництва і до читача.

Гра друга: «Бережи природу» – розвиває екологічну свідомість, любов до природи, Ми розкажемо дітям про те, як правильно сортирувати сміття в залежності від матеріалу і чому це так важливо для людства і планети. Граючись із наборами карток діти закріплять нові знання.

Гра третя: «Допоможи бабусі спекти пиріг» – сприяє розвитку фантазії, уяви, мовлення. За допомогою яскравих карток із зображеннями різних продуктів кожен учасник створить свій власний пиріг за унікальним рецептом.

Тож читаймо вголос дітям разом! Нехай наші діти зростають розумними і успішними!

Ігри проводяться щовівторка та в інші дні за домовленістю.

 

Місце зустрічі:

вул. Старокозацька, 60

Молодіжний простір ДОБМ ім. М. Свєтлова

Контактний тел.: (056) 791-17-70

Початок об 11.00

Вхід вільний

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?