Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»
Щовівторка (з 3 листопада 2020 р.) бібліотека пропонує вам зробити вибір. Голосуйте: ставте у коментарі «1» – якщо краще книжка і «2» – якщо фільм.
3 березня весь світ святкує Всесвітній день письменника (повна назва — Всесвітній день миру для письменника). Ці майстри слова досить багатогранні. Є серед них і такі, які не тільки пишуть, а ще й знімаються у фільмах або записують власні ролики. Тому цього разу пропонуємо…
Читайте, дивіться і обирайте – Сашко Лірник казка «Про вдову Ганну Шулячку, Чорного Козака і страшне закляття» чи фільм «Чорний козак», сценарій до якого базований на казці?
Посилання на фільм – https://youtu.be/Pr3EFOwrdr0
У картині «Чорний козак» письменники брати Капранови грають тяжку галюцинацію головного героя (Писар і його Совість).
Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?
Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.
Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.
Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.
Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..
Проголосувати можна на сторінці бібліотеки у Фейсбуці за посиланням
Будьте першим, хто прокоментує