Press "Enter" to skip to content
Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»
     12 липня Православна церква відзначила велике свято – день всехвальних Апостолів Петра і Павла. Тож…
    Читайте, дивіться і обирайте – історичний роман польського письменника Генрика Сенкевича «Quo vadis» (дослівно з лат. Куди ідеш, У деяких українських перекладах «Куди ідеш, Господи») чи фільм «Камо грядеши»?
     Генрик Сенкевич зумів відтворити картину Риму 60-х років I століття з великою історичною достовірністю. Крім «Анналів» Тацита, джерелами йому послужили твори інших античних авторів, а також праці істориків.
Посилання на фільм:
Камо грядеши (1951) – https://youtu.be/W_pe-T2X5AY
Камо грядеши (2001) – https://youtu.be/l1CIiG4X2xQ
     Щовівторка (з 3 листопада 2020 р.) бібліотека пропонує вам зробити вибір. Голосуйте: ставте у коментарі «1» – якщо краще книжка і «2» – якщо фільм (вкажіть рік).
 
     Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?
Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.
     Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.
    Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.
    Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..
Проголосувати можна на сторінці бібліотеки у Фейсбуці за посиланням
#фільмчикнига
#фільм_чи_книга
 
Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?