Press "Enter" to skip to content

Сьогодні День Землі. Що ми знаємо про нього? О, це просто, варто лише торкнутися клавіатури і ми будемо знати про цей день все: хто, де, коли і навіть за чиї кошти організував і провів цей день вперше, вдруге, вкотре… Ми знайдемо десятки посилань і сотні світлин за тегами #ДеньЗемлі #EarthDay, та хіба підказки з Інтернету допоможуть нам дізнатися, що це за день? І взагалі, навіщо нашій планеті окремий День? Вона ж така велетенська, невже їй потрібен наш захист?

Авжеж потрібен. Звичайно наша планета велетенська, непохитна, безмежна та разом з цим дуже вразлива, тендітна, витончена і прекрасна. День Землі відмічають 22 квітня, але згадувати про планету лише один день на рік якось не розважливо. Піклуватися про свій дім, свою Планету, потрібно кожен день. Бо кожен день мільйони людей забувають закрутити крани, коли чистять зуби, і кожен день десь на планеті зникає річка. Мільярд людей не вимикають світло, виходячи з кімнати і от уже плюс одна ТЕС і мінус один ліс.

А якщо ми не будемо дарма лити воду, вимикатимемо світло, приберемо сміття на улюбленій галявині, посадимо дерево? Кожен з нас і кожен день будемо уважні й послідовні. Повірте, навіть самі прості дії самої маленької людини допоможуть зберегти ресурси нашої чудової планети і навіть відновити її красу.

Погляньте на святкову добірку картин художників, яку підготувала Бурдова Аліна з нашого відділу мистецтв. Ви не побачите куп сміття попід деревами у Куїнджі та Левітана, пластикові пляшки та пакети не плавають у морських хвилях на полотнах Айвазовського. Тож збережімо нашу Планету такою ж прекрасною, якою вона була, коли на неї дивилися великі майстри. Разом це нам під силу.

Ресурси

Автор статті: Іванова Серпентіна, працівник ДОМБ.

Ілюстрація користувача бібліотеки Сергія Іванова.

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?