Press "Enter" to skip to content

Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»

Проте…
Цього разу ми не закликаємо порівняти, що краще, а лише пропонуємо прочитати гарну книгу та переглянути цікавий фільм.

Отже…
Читайте і дивіться  – книга «Новий Завіт» та фільм «Марія, мати Ісуса»! Ця екранізація не детальний виклад Нового Завіту, швидше цікава екранізація за мотивами.

Посилання на фільм – https://youtu.be/Drm8kyqeBi4

Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?

Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.

Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.

Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.

Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..
Висловити свою думку можна за посиланням

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?