Press "Enter" to skip to content

Запрошуємо до знайомства з книжковою виставкою «The best books in English»: найкращі видання англійською мовою іноземних і вітчизняних видавництв. Книги на будь-який смак різних жанрів – англійська класика, американська фантастика, енциклопедії американських видавництв, гарно ілюстровані видання для дітей, романи в жанрі young adult та ін. – у нас є, що почитати! 

До речі, приємно бачити, що твори українських авторів перекладають англійською. Нас, наприклад, зацікавило чарівне англомовне видання казки Івана Малковича «Liza and her dreams» – пізнавальна історія про дівчинку, яка завдяки крилам, що їх винайшов Леонардо да Вінчі, побувала в майстернях найяскравіших постатей світового малярства — від Сандро Ботічеллі до Сальвадора Далі. А ілюстрації виконала відома в усьому світі українська художниця Євгенія Гапчинська, тож якщо ви її шанувальник, отримаєте подвійне задоволення від книги. Впевнені, практикувати англійську з таким виданням цікаво буде і дітям, і дорослим – на обкладинці так і зазначено – for kids aged 5 to 105 (для дітей віком від 5 до 105)

Підліткам, напевне, сподобаються захоплюючі романи в жанрі young adult американських видавництв – «An acceptable time» by L’Engle (Madeleine L’Engle) про фантастичні пригоди в іншому часі та  «13 Little Blue Envelopes» Морін Джонсон (Maureen Johnson) – bestselling-авторки за версією New York Times – про дивну подорож-квест звичайної американської дівчини.

Ці та інші ульотні книги чекають на вас у читальному залі.

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?