Press "Enter" to skip to content

Шановні молоді батьки!

    1-го червня щорічно ми відзначаємо міжнародний  День захисту дітей! Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова вітає вас та ваших діток з цим святом, бажає миру, щастя та спокою вашим родинам і пропонує цікаво провести літо!  Рекомендуємо до сімейного перегляду кращі українські   анімаційні фільми, які будуть цікаві не лише дітям, а й батькам! Ці стрічки познайомлять вас з історією рідної країни, допоможуть здійснити подорож до чарівної країни українських казок. 

       Захистіть своїх дітей від  впливу неякісного та шкідливого контенту, дивіться разом тільки гарні художні та анімаційні фільми!

     Сімейний анімаційний фільм «Микита Кожум’яка», який став першим українським 3D-мультфільмом,  продовжує історію відомого героя Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія, тільки головним героєм цієї історії став його 12-ти річний син Микита, який не володіє дивною фізичною силою батька і тільки завдяки силі характеру повинен перемогти Змія та врятувати світ. У чарівному світі Микиту та його нових друзів буде чекати багато смішних і динамічних пригод. Це дивовижна казка із захопливим сюжетом і щасливим кінцем, в якій розповідається про щирі почуття, справжню дружбу, і про те, що справжнє геройство не в фізичній силі, а в силі духу.

https://www.youtube.com/watch?v=iUIblK2zN8Q

      “Моя країна — Україна”. Перший в Україні краєзнавчий, пізнавальний, патріотичний анімаційний серіал. Кінопроект містить в собі краєзнавчий, історичний та культурологічний матеріали. Кожна серія, то подорож Україною з легендами та історією рідного краю. Фільми цього серіалу формують національну свідомість, гордість за свою країну, допомагають виховувати майбутнє покоління українців.

https://www.youtube.com/watch?v=XhVhZWabfAk&list=PL2CyjLc5zvHUmKhDDanMRDzwCCrKsI_XP

     “Пригоди Котигорошка та його друзів” – серіал режисерки Ярослави Руденко-Шведової, створений на основі українських народних казок та міфів. У чотирисерійному анімаційному фільмі йдеться про богатиря, який разом зі своїми вірними товаришами подорожує світом. На браву компанію чекає безліч авантюр і зустрічей із колоритними персонажами: лісовиком, велетнем, чортами та іншими героями казок. Чи зможуть друзі впоратися з хитрими і, найчастіше, дуже могутніми пройдисвітами? За словами режисера та співценариста серіалу Ярослави Руденко-Шведової, «Пригоди Котигорошка» – це, передусім, веселі історії, в основі яких лежить український фольклор, народні казки, міфи: «Ми зняли їх так, щоб діти сміялися, а дорослі всміхалися».

https://www.youtube.com/watch?v=eBlR2B8cwWk

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?