Press "Enter" to skip to content

Весною в тренді – поезія сучасних українських авторів

Весна невпинно вступає в свої права. Вже розтанули сніги, і сонечко світить набагато ласкавіше. Душа кожного з нас прагне гарного, чистого, витонченого поетичного слова.
У наших школярів в цей час – весняні канікули. Мабуть, недарма їх початок збігається із Всесвітнім днем поезії (21.03) . Для нового покоління читачів ми представляємо, отримані від Українського інституту книги, поетичні видання українських авторів, створені для дітей.

Сашко Дерманський “Чудернацькі вірші”. У цій книзі на юних читачів чекають теплі, смішні та зворушливі історії, майстерно заримовані Сашком Дерманським. Він найкраще знає, як передати дітям настрій веселих дотепів і розповість про ледачого крокодила та малих піратів, зайченятка Довговухокуцохвостика, собаку – барабаку та інших.

Сашко Дерманський “Лімерики”.

Сам автор так представляє нову книгу:

Тут слова каламбуряться в сливи,
Звичний глузд – абсолютно шкідливий.
Тут самі диваки –
На усякі смаки.
Навіть рими й рядки тут брикливі!

“Ігор Калинець – дітям”. Поетична збірка лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка в дивовижному різнобарв’ї розповідає дітям про навколишній світ. Є тут і патріотичні мотиви, коли поет ділиться “своїм вогнем в одежі слова” з молодим поколінням, яке має захищати нашу незалежність та національну гідність.

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?