Press "Enter" to skip to content

Шановні друзі! Ділимося з вами цікавою подією! Зустрічі відділу мистецтв ДОБМ з нашими славними захисниками – воїнами військової частини ПК “Схід” вже стали доброю традицією! Сьогоднішня зустріч відбулась на дуже цікавій локації – у музеї “Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні”. Воїни мали змогу познайомитися з історією євреїв Катеринослава до початку другої світової війни, роздивитися цікаві експонати. Зворушливі інсталяції познайомили бійців зі страшною історією Голокосту.

Усіх дуже зацікавила нова експозиція музею, присвячена видатним діячам сіоністського руху Катеринослава. Співробітниця відділу мистецтв Галина Гаращенко разом з військовослужбовцем Олексієм Третяком подарували музею цінні експонати: контр-погони і гудзики з форми студента Катеринославського гірничого інститута, які належали одному з майбутніх творців держави Ізраїль Ісроелю Бар Єгуді Ідельсону, що мешкав у Катеринославі на початку ХХ століття. Вони розповіли про своє краєзнавче дослідження щодо мешканців одного з старовинних будинків Катеринослава – відомих діячів сіоністського руху, чим продовжили справу відомого фотожурналіста, волонтера ЗСУ, активного діяча єврейської громади Дніпра Юрія Пржепюрко.

Заступник командира військової частини з морально-психологічного запезпечення Ірина Палун подякувала співробітницям музею за цікаву та змістовну екскурсію та зазначила, що відвідини єврейського музею сприяють укріпленню міжнаціональних зв’язків серед громадян нашої країни, що наближає спільну Перемогу над рашистськими загарбниками!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?