Press "Enter" to skip to content

Зараз, коли молодь з новими гаджетами і смартфонами без обмежень серфить в інтернеті і соціальних мережах, її стало дуже складно чимось здивувати в світі хайтек-технологій. Наша практика «Зроби мені Quizz» долає одноманітність і задовольняє як освітні так і дозвіллєві потреби молоді, тож увійшла до списку фіналістів «Всеукраїнського конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2020».

Вітаємо автора практики – Богдана Ланіна, який не зупиняється на досягнутому та вже готує новий крутий молодіжний проєкт на 2021 рік.

Дуже вдячні всім, хто тим чи іншим чином долучися до впровадження та реалізації цієї практики. Нашим партнерам, волонтерам та учасникам вікторин. Внесок кожного з вас був незамінний для нашого досвіду.

Дякуємо Міністерству молоді та спорту і програмі «Молодіжний працівник» за можливість пізнавати нове та ділитися досвідом.

Окрему подяку висловлюємо Владиславу Яцуку, Ользі Шелест і молодіжному центру «Освіторіум» за організацію та проведення тренінгу по заповненню заявки на участь у конкурсі, відкритість і підтримку.

Поділитися у соцмережах:

Є один коментар

  1. Оксана Оксана

    Молодець він заслуговує на все найкраще

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?