Press "Enter" to skip to content
До участі у Всеукраїнському літературному конкурсі «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!» запрошуються студенти, аспіранти, науковці, та учні старші 15 років.
 
Заснований Жіночим товариством імені Ольги Басараб та Олени Теліги, Організацією українських націоналістів, конкурс щорічний i проводиться вшосте.
Його метою є утвердження історичної пам’яті українського народу, національної свідомості, формування поваги до України та поширення духовних і патріотичних цінностей.
 
Проводиться на безоплатній основі у номінації художні твори: про події та учасників національно-визвольного pyxy в Україні XX – XXI століть, волонтерів, добровольців, військовослужбовців, капеланів, медпрацівників, журналістів, які брали або беруть участь у московсько-українській війні, розв’язаній росією з 2014 року.
 
На конкурс висуваються нові оригінальні твори написані українською мовою, які раніше не оприлюднювалися, обсягом до 50 сторінок у форматі Word, міжрядковим інтервалом 1,5, шрифт Times New Roman, кегль 14.
Прийом робіт тривас з 1 березня до 1липня за aдpecoю: http://xn--bibliovvukr-0pj.net/ з приміткою «Конкурс, оргкомітет».
Переможці отримають звання лауреату!
Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?