Press "Enter" to skip to content

Мирного неба та вдалого дня, шановні друзі та колеги! Відділ мистецтв ДОБМ щиро вітає усіх працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом! Бажаємо здоров’я, творчого натхнення, успіхів і плідної праці!

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада. Всеукраїнський день працівників культури засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, а наразі і величезний внесок у боротьбу з російськими загарбниками! Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність, попри потужні натиски багатьох агресорів, і посісти гідне місце серед світових культур.

     До цього свята відділ мистецтв підготував виставку робіт дніпровських майстринь Ілони Скорченко та Тетяни Слищенко “Котяча історія”! Це гарнесенькі котики у техніці вишивки бісером! Виставка працює 8 по 12 листопада! Чекаємо всіх поціновувачів творчості аматорів народного мистецтва!

 

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?