Press "Enter" to skip to content

Вивчай англійську – подорожуй до зірок!

Photo by NASA on Unsplash

Сьогодні 12 квітня – Всесвітній день космонавтики. Напередодні ми вирішили здійснити тематичну мандрівку просторами інтернету, результатами якої ділимося з вами: напевно, і ви відкриєте для себе дещо таке, що змусить вас забути про нудьгу  і присвятити цей день ульотним мандрам, залишаючись при цьому в цілковитій безпеці. Тож запрошуємо до великої космічної подорожі, можна усією сім’єю – контент і для дітей і дорослих. Треба лише захопити з собою англійську, адже ульотні вебресурси, з якими можна пірнути в простори Всесвіту, англомовні.

Ось свіжа новина: космічне агентство НАСА запустило сайт для дослідження космосу онлайн під час карантину – NASA at Home, на якому усі записи та архіви НАСА – у вільному доступі. Тут можна не тільки переглянути фото планет і зірок, а й здійснити віртуальні 3-D тури або побачити селфі марсохода Curiosity під час місії на Марс. Ми спробували, рекомендуємо і вам! Сайт дійсно приваблює безліччю якісних освітніх і розважальних матеріалів для дітей і дорослих, таких як відео, подкасти, проєкти у форматі «Зроби сам», віртуальні екскурсії з космічного телескопа Hubble і Міжнародної космічної станції, а також застосунок, за допомогою якого можна спробувати себе в ролі пілота космічного корабля у віртуальній реальності. Тож підключаємо англійську й гайда досліджувати Всесвіт: NASA at Home → https://www.nasa.gov/specials/nasaathome/index.html і сімейна сторінка (For Kids and Families) → https://www.nasa.gov/nasa-at-home-for-kids-and-families

Але якщо вас цікавить британський варіант англійської, радимо відвідати сайт Королівського музею у Грінвічі (Royal Museums Greenwich), який пропонує пізнавальний контент для домашніх занять – цікаву астрономію для дітей різного віку (дорослим теж буде цікаво) →  https://www.rmg.co.uk/schools-communities/learning-resources/eyfs/ks1-learning-home  Якщо вам складно зорієнтуватися на сайті, або немає часу на навігацію і вибір, ми  продивилися всі активності й вибрали найцікавіше, тож рекомендуємо: 

https://vimeo.com/259687037 How did the Solar System form – кумедний англомовний мультфільм від Royal Museums Greenwich про те, як з’явилася Сонячна система, напевне, сподобається і дітям, і дорослим. Мультфільм створено з навчальною метою. Краще зрозуміти мову допоможуть субтитри – дуже зручно, будь-якої миті можна зробити стоп і прочитати текст.

Ось ще якісні начальні мультфільми англійською мовою з субтитрами:

https://vimeo.com/213987685 The Story of Stars: що таке зірки, і чому вони бувають різного кольору.

https://vimeo.com/398015506 Mission to Mars: подорож до Марсу, і що чекає на астронавтів на червоній планеті.

https://vimeo.com/141677061 Space Rocks: звідки беруться метеори, комети та астероїди.

https://vimeo.com/213989679 – What is Light? Що таке світло і як воно утворюється.

https://vimeo.com/323719920  The Origin of the Elements: як виник Всесвіт, елементарні частки і хімічні елементи.

https://www.rmg.co.uk/schools-communities/learning-resources/solar-system-holiday Solar System Holiday – музичний мультфільм про Сонце і планети сонячної системи, до нього пропонуються супутні матеріали, які можна завантажити: текст пісні та яскраві файли з короткою інформацією про кожну планету.

Тож досліджуємо Всесвіт і практикуємо англійську!

               Ірина Файберг

               Провідна бібліотекарка ДОБМ ім. М.Свєтлова

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?