Press "Enter" to skip to content

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує молодь, школярів та студентів, які прагнуть більше дізнатися про ЄС та відносини з Україною брати участь у щорічній Євровікторині

Традиційно Євровікторина відбувається в онлайн-форматі, збираючи десятки тисяч учасників з усієї України.

Цього року вона проходить у два етапи – після кожного будуть визначені найкращі гравці. Euroquiz-2021 містить п’ять тематичних блоків: що таке Європейський Союз;  європейська культура; життя в ЄС; розвиток ЄС; що зараз на порядку денному в ЄС. У кожному блоці є від 16 до 24 запитань, розрахованих на дві вікові категорії – підлітків до 14 років та молоді від 15 років. Відповідно, є різниця у складності та кількості запитань.

Переможцями стануть сто найкращих гравців у кожній категорії, вони отримають сертифікати, а також – призи від Представництва ЄС в Україні. Euroquiz-2021  триватиме до 30 вересня. Переможці будуть оголошені у жовтні-листопаді цього року.

Для участі у Euroquiz-2021 потрібно зареєструватися

Учасники можуть заробити бали за швидкість та успішність проходження тематичного раунду, кожен з яких дозволяється проходити безліч разів. Однак зарахованим буде лише останній результат.

У вікторини є внутрішня валюта – квізкоін. Чим частіше гравець заходить до вікторини, тим більше квізкоінів може отримати і обміняти їх на сувеніри з символікою ЄС.

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?