Press "Enter" to skip to content

З Днем архітектури України!

     Зі святом, шановні друзі! Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова вітає архітекторів та студентів, які здобувають цю прекрасну професію з Днем архітектури України! Бажаємо успіхів у праці та навчанні, творчої наснаги, та завжди раді бачити вас у нашій бібліотеці!

     День архітектури України щороку відзначають 1 липня. Свято було встановлене у 1995 році відповідним указом президента. Зараз в Україні налічують близько 14 тис. пам’яток архітектури, 46 великих історичних культурних заповідників і більше 1 тис. об’єктів паркового мистецтва. Проте українські архітектори не перестають дивувати нас своїми новими роботами. Українська архітектура відрізняється різноманітністю стилів і форм, а про кращих українських творців знають і за межами країни.

     У відділі мистецтв на майбутніх та професіональних архітекторів чекає багато цікавих книжок і періодичних видань про історію архітектури, її стилі і напрямки, в тому числі нові надходження від Українського інституту книги “33 найцікавіші споруди” (автори Штефанка Секанінова і Якуб Ценкл) та “Дерев’яні церкви України” Леоніда Прибєги.

Приходьте та знайомтеся з книжковими цікавинками!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?