Press "Enter" to skip to content

Сьогодні, 7 липня, Україна святкує День працівника природно-заповідної справи. Це молоде свято було встановлено 18-го серпня 2009-го року Президентом України, який підтримав ініціативу Міністерства охорони навколишнього природного середовища. Адже в умовах інтенсивного техногенного впливу на природу існування природо-заповідних зон є однією з умов збереження від руйнування багатьох природних комплексів. Також велике значення в формуванні свідомої взаємодії людини і природи має просвітницька діяльність заповідників. Можливо, лише завдяки зусиллям працівників природно-заповідної справи, які невтомно протидіють екологічному розоренню планети, людство зуміє зберегти її красу та неповторність, а наші нащадки матимуть змогу милуватися чудовими краєвидами і побачити на власні очі прекрасні квіти та дивовижних тварин.

На території Дніпропетровщини знаходиться 147 об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення і 32 загальнодержавного. Серед них і природний заповідник «Дніпровсько-Орільський», представників флори і фауни якого бачимо на фото колажі. Тут, майже в самому серці сучасного агроіндустріального регіону, оберігається унікальний ландшафт долини середнього Дніпра і річки Оріль з усім її неповторним біологічним розмаїттям.

Свєтловка щиро вітає працівників природно-заповідної справи з професійним святом. Зичимо Вам здоров’я, наснаги, успіхів та досягнень у Вашій благородній праці.

Автор фото: Дмитро Ганжа, науковий співробітник природного заповідника «Дніпровсько-Орільський».

Автор тексту: Серпентіна Іванова, провідний бібліотекар ДОМБ ім. М. Свєтлова

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?