Press "Enter" to skip to content

Захист своєї Вітчизни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі. Впродовж століть захисниками України було козацтво. А найбільш шанованим святом для українських козаків був день Покрови Божої Матері. Тому це свято отримало другу назву – Козацька Покрова.

З 2014 року 14 жовтня українці святкують відразу три свята: День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

До свята у читальному залі бібліотеки представлені дві книжкові виставки «Мужності й геройства свято» та «Степ да воля – козацька доля».

Працівники бібліотеки спільно з Дмитром Кольчиком, лідером гурту «Проти течії» та авторками-виконавицями Олесею Чайкою і Христиною Панасюк приготували для пацієнтів Військово-медичного клінічного центру Східного регіону святкову вітальну онлайн-акцію «Сила нескорених»,

представили на власному сайті мультимедійний огляд книг воєнної історії України від давнини до сьогодення «Поле битви – Україна»

і книжкову інсталяція «Сьогодні славить Україна своїх захисників».

Інформаційний бюлетень веб ресурсів «Служу народу України: обов’язки і права захисників Вітчизни» буде корисним для нинішніх і майбутніх захисників.

Свєтловка щиро вітає всіх українських козаків, захисників України, наших Героїв та їхні сім’ї зі святом! Бажаємо Вам, щоб щастя, любов, достаток і взаєморозуміння назавжди оселилися у Ваших домівках. Бажаємо витривалості та терпіння, благополуччя та міцного здоров’я, натхнення й успіхів! Ми віримо, що завдяки Вашим зусиллям затишок і спокій повернуться до української землі!

Зі святом Вас, дорогі захисники!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?