Press "Enter" to skip to content

Чорнобиль навічно в пам’яті людській

Чорнобиль навічно в пам’яті людській

26 квітня 1986 року на території колишнього Радянського Союзу сталася страшна катастрофа, яка змінила весь всесвіт-вибухнув реактор на Чорнобильській АЕС.
Звичайно, з погляду всесвіту, життя тисяч людей-це маленька краплина. Але ці люди були першими, хто на собі відчув, що сталося щось надзвичайне, щось жахливе. І що життя вже не буде таким, як було…
35 років минуло з дня Чорнобильської катастрофи. Та біль не вщухає, до сьогодні залишає по собі гіркий присмак полину.
До 35-річчя Чорнобильскої трагедії наша бібліотека отримала нові видання від Українського інституту книги про ті страшні події.

С. Алексієвич. «Чорнобильська молитва».
У цій книжці – особисті трагічні історії – про кохання, про хвороби, про боротьбу… І ці історії, немов голоси в хорі, зливаються в одну молитву. У Чорнобильську молитву…

А. Андржеєвський. “Чорнобильська бувальщина”.
Розповідь про ліквідацію Чорнобильської катастрофи з перших вуст: про те, якою була Прип’ять до вибуху на ЧАЕС, як гасили пожежу, евакуйовували населення, зводили тимчасові містечка для ліквідаторів і вже постійне для працівників електростанції – Славутич. Спомини автора рясно доповнюють вирізки з тогочасної преси й розвідок, присвячених подіям тих часів, особисті фото.

#Український_інститут_книги

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?