Press "Enter" to skip to content

Мирного та світлого дня, друзі!

      Відділ мистецтв ДОБМ радий повідомити, що 14 листопада ми святкуємо день народження геніального, всесвітньо відомого скрипаля, нашого земляка Леоніда Когана (1924-1982)! Його ім’я з честю носить Дніпропетровська обласна філармонія!

     «Скрипкове диво» Леонід Борисович Коган народився 14 листопада 1924 року у Катеринославі. З дитинства він любив співати і особливим його захопленням були українські та єврейські пісні. Уперше Коган взяв до рук скрипку в чотири роки. Вона просто висіла на стіні в одній з кімнат. Справа в тому, що колись батько займався нею, але ж межі любителя не перетнув. Льоня дістався до інструменту і став гратися з ним, а перед сном поклав собі під подушку і не розлучався з ним, доки не почав вчитися. Цю звичку тримати скрипку завжди поруч із собою він залишить на все життя. Двадцять чотири години на добу поруч із ним була його улюблениця, ніби фізичне та духовне його продовження. Багато цікавого про життя і творчість видатного скрипаля ви можете дізнатись на порталі “Дніпро Культура” : https://www.dnipro.libr.dp.ua/Leonid_Kogan_music_violin

     Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова запрошує педагогів по класу скрипки та учнів музичних шкіл ознайомитися з нотними виданнями, які допоможуть опанувати дуже складне, але вражаюче прекрасне мистецтво гри на скрипці!

      Пропонуємо послухати славнозвісну “Кампанеллу” Ніколо Паганіні у виконанні Леоніда Когана. Він був одним з небагатьох у світі скрипалів, яким була надана честь грати на скрипці самого Паганіні!

Відео – https://www.youtube.com/watch?v=dWH8HVqFFKQ

Пишаємось!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?