Press "Enter" to skip to content

Шановні друзі!

      Наближаються великі свята — День захисників та захисниць України і День українського козацтва! З цієї нагоди відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова взяв участь у цікавому спільному заході з бійцями військової частини А2533 ПК “Схід” і волонтерською командою “Нащадки Ельзи для ЗСУ”.

     Учні ЗОШ № 15 та 46 разом з батьками вже не вперше сплели маскувальні сітки для воїнів, які завітали до них, щоб висловити щиру подяку й захоплення волонтерською діяльністю та активною громадською позицією підлітків, дорослих та навіть зовсім малих діточок!

      Бібліотекарка відділу мистецтв Галина Гаращенко приєдналась до цієї зустрічі, зробивши музичне привітання з прийдешніми святами! Вона виконала для волонтерів українські народні та естрадні пісні, а старовинну козацьку пісню “Ой на горі та женці жнуть” всі учасники заходу заспівали разом!

 

      Дуже зворушливо звучали подяки школярам — волонтерам від військових: заступниці командира з морально-психологічного забезпечення Ірини Палун та воїна Олексія Третяка.

      Окрім маскувальних сіток воїни отримали від школярів малюнки — побажання міцного здоров’я та найскорішої Перемоги над рашистськими загарбниками!

      Впевнені, що таке єднання армії та народу, зокрема участь дітей та молоді у підтримці ЗСУ сприяє тому, що наше молоде покоління українців виросте справжніми козаками!

Слава ЗСУ!
Разом до Перемоги!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?