Press "Enter" to skip to content

     Кожної третьої суботи травня в Україні відзначають День Європи. Цього  року цей день припадає на 15 травня. Відзначення Дня Європи для українців – це крок до зміцнення своєї самоідентифікації як громадян європейської держави. А ще цей день – чудова нагода засвідчити прагнення України будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

     Наша бібліотека підготувала ряд заходів присвячених Дню Європи в Україні.

     13.05 о 13.00 долучайтеся до інтерактивної мандрівки Європою “Україна – Європа: єдність – Unity!” Під час спілкування з аудиторією ми представимо віртуальну подорож країнами Євросоюзу по матеріалам Офісу ЄС в Україні.

     З 12 по 18 травня розгорнуться книжкові виставки та інсталяції:
     “European Vector” – познайомить вас з Європейським союзом і його інституціями за допомогою інформаційних матеріалів різними мовами.    
     “Зводимо дім Європейський!” – на цій виставці будуть представлені книги, статті та матеріали надані Офісом ЄС в Україні.   
     “Європа багатолика…” – святкова інсталяція відбудеться 15 травня у відділі абонементу. Там же, гортаючи сторінки видань від Українського інституту книги, ви зможете приєднатися до Літературного круїзу Європою.

     13 та 16 травня у нашому молодіжному просторі вже традиційно пройдуть квест та квіз “8 друзів сталого розвитку”. Вони розроблені для молоді, яка хоче ознайомитися з цілями сталого розвитку (ЦСР) – це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету і забезпечити мир і процвітання для всіх людей у світі.

     Якщо ж цього буде замало, тоді приходьте 15 та 16 травня до нашого інтернет-центру зіграти у квіз “Що ми знаємо про Європу?” чи приєднатися до Всеукраїнської Євровікторини-2021 “Прямуємо разом!” https://euroquiz.org.ua/euroquiz Тут на учасників чекають 5 раундів, 250 питань і безліч подарунків.

     А на нашій сторінці Facebook розпочався фотоконкурс на кращу особисту подорож країнами ЄС, який триватиме аж до середини липня.

Тож долучайтеся! Відсвяткуємо День Європи разом!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?